TEMPLOMI HIRDETÉS, 2019. 03. 31.

Budapest, 2019. 03. 31.

Nagyböjt 4. vasárnapja

C” évben

TEMPLOMI HIRDETÉS

1./Ma estig tart a tartós élelmiszer gyűjtése. A gyűjtés helye a téli kápolna ajtaja mögött van.

2./Megköszönjük mindazoknak, akik eljöttek részint a szőnyegeket felvenni, részint szombaton a templomot kitakarítani.

3./Kérjük híveinket, hogy NE vegyenek a templom előtti árustól barkát, hiszen mi is mindig gondoskodunk barkáról és VIRÁGVASÁRNAP (ápr.14-én) reggeltől árusítunk mi is, melyből bejött adományokat a szentsír díszítésére fordítunk!

4./Híveink közül sokan vannak, akik igénybe veszik a Szent Ferenc Kórház szolgáltatásait, mely most állami támogatással bővült. Ebbe az új részbe kápolna is épült. A berendezéshez a nővérek kérik a hívek anyagi támogatását. Ehhez László atyánál van a kórháztól csekk.

5./Nagyböjt péntekjein Plébániánk különböző csoportjai du. ½ 6-kor keresztúti ájtatosságot tartanak.

6./Egyházközségünk zarándoklatot hirdet május 1-jén Soroksárra, Ópusztaszerre, Petőfiszállásra és Kecskemétre. Még pár hely van, jelentkezzenek! Részletek a hirdetőtáblán. Útiköltség: 7.000.-Ft. Napi élelmet hozni kell.

7./Elsőcsütörtökön a reggel 7 órai szentmisét papi és szerzetesi hivatásokért ajánljuk fel.

8./Elsőpénteken a ½ 11 órai szentmise végén elimádkozzuk a Jézus Szíve litániát és este 8 órakor rózsafüzért imádkozunk a szabadtéri oltárnál.

9./A jövő vasárnapi perselygyűjtést a Szentföld támogatására kell beküldenünk. Egyben jövő vasárnap elsővasárnap is lesz, ezért
du. ½ 5-től szentségimádás lesz templomunkban.